çayırova Evden eve Nakliyat

çayırova Evden Eve Taşıma

Firmamız çayırova Evden Eve Nakliyat'ta Çağımızın bizlere sunduğu yenilikler ve kolaylıklarla birlikte insanların beklentilerinin değişmesi doğrultusunda, belirlenen hizmet standartları evden eve sektörünü de beraberinde getirmiştir.

Evden eve sektörünün doğuşu ile birlikte eskiden açık kamyonlarla yapılan taşımacılık da tarih olup, sadece evden eve sektörü için geliştirilen kapalı kasa araçlar kullanılmaya başlanmıştır.

Devletin de bu konuda belirlemiş olduğu standart ve belgelerle birlikte sadece ev taşıma belgesi olan araçlar evden eve sektöründe kullanılmakta, bu kriterler dışında yapılan evden eve hizmetlerinin cezai müeyyidesi bulunaktadır.

Evden eve sektöründe temel standart eşyaların alındığı evdeki şekline en yakın bir biçimde teslim edilmesidir. Eşyaların alındığı evdeki şekli, konumu, diziliş biçimi nasılsa, teslim edileceği evde de buna benzer şekilde teslimatın yapılmasıdır.

Bu hizmetlerin belirlenmesine ve evden eve sektörünün doğuşuna öncülük eden şirketlerin başında gelen Kocaeli güven evden eve nakliyat olarak müşterilerimize bu konuda en iyi taşımacılığı sağlama konusunda hizmet vermekteyiz

Kocaeli güven nakliyat olarak evden eve hizmetimizin kapsamını sizlerle birlikte belirleyip en uygun evden eve nakliyat fiyatlarını size sunmaktayız. Bu kapsama kolilemenin müşteriler tarafından yapılıp kaba eşyalarınızın montaj-de montaj işleri tarafımızdan yapıldığı standart hizmet ya da her şey dahil müşterilerimize anahtar teslimi taşımacılık yaptığımız A’dan Z’ye diye tabir ettiğimiz hizmet örnek olarak verilebilir.

Hizmet çeşitlerimiz müşterilerimizin beklentileri, bütçesine uygunluğu ve bulunduğu kat yüksekliğine göre sunduğumuz öneriler doğrultusunda belirlenmektedir.

Her geçen gün evden eve sektörüne kattığımız yenilikler ve müşterilerimize sağladığımız kolaylıklar sayesinde sizlerle birlikte kocaman mutlu bir aile oluşturmaktayız. Sizlerde eşyalarınızı profesyonel ellerde, güvenle ve gözünüz arkada kalmadan gönül rahatlığıyla taşıtmak istiyorsanız Kocaeli güven nakliyata gelip mutlu aile kervanımıza katılabilirsiniz

Blog Yazıları

Çayırova evden eve Nakliyat

B

image04

Fatih Sultan Mehmet’in 1484 yılında konakladığı ve otağının kurulduğu yer olarak bilinen Gebze ilçesine bağlı bir mahalle gibi gözüken Çayırova, 1985 yılında sanayinin gelişip nüfusun fazlalaşmasıyla 1992 yılında Gebze ilçesinden ayrılarak belde olmasına neden olmuştur.

2008 yılında Güzeltepe mahallesi, Şekerpınar mahallesi, Çayırova mahallesi, Yenimahalle’nin birleştirilmesiyle Çayırova ilçe statüsünü kazanmış ve Kocaeli’nin en önemli yerleşim merkezlerinden biridir. Çayırova da yaşanan sanayi gelişimi hizmet sektöründe ki yenilikleri de beraberinde getirmiştir.

Firmamız Çayırova Evden Eve Nakliyat olarak tüm vatandaşlara taşımacılık, nakliye, nakliyat konularında hizmet vererek köklü ve eski firma olmanın gururunu yaşamaya devam etmekteyiz.

Çayırova halkına sunulan evden eve nakliye hizmetlerinde insanların rahat konforlu, kaliteli ,hızlı ,güvenilir evden eve nakliye firmasıyla taşınmanın rahatlığına varmış ve vazgeçilmez hale gelmiştir.

""


Çayırova evden eve nakliyat mahalleleri

B

Çayırova evden eve nakliye olarak; Yenimahalle,Atatürk ,Adem Yavuz mahallesi,Akse .Emek ,Cumhuriyet,Şekerpınar ,Özgürlük ,İnönü Mahallesi hizmet verdiğimiz mahallelerdir.Bayramoğlu ,istasyon mahallesi yakında bulunan diğer hizmet bölgeleridir.""